KONST / Litografier / Färglitografi 12735386
nr 1273 5386
Petter Thoen
(f. 1943), Norge
Färglitografi, Petter Thoen (f. 1943), Wonderwomen. Signerad, numrerad 28/46. Motivet: 32x43 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 2 september 2019
kl 20:19:43
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
800 kr
6
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
7
7
Petter Thoen
Läs mer om Petter Thoen